Svatební líčení

AKCE - nově nabízíme kompletní balíček služeb EXCLUSIVE za 6 490,-Kč

V ceně je zahrnuto líčení a účes v den svatby, zkouška líčení a účesu, ZDARMA líčení a lehký účes pro 1 svatebčanku.

K balíčku Exclusive je možné doobjednat líčení a lehký účes pro svatebčanku již za 590,-Kč/os.

Svatební líčení je základem krásné nevěsty. Svatba je jedinečnou událostí a proto byste měla vypadat jedinečně. Profesionální makeup oceníte třeba i před objektivem Vašeho svatebního fotografa. Svatební líčení je přizpůsobeno výběrem šatů, šperků a ostatních doplňků, ale nejvíce samotné nevěstě. Podtrhne Vaši přirozenou krásu a zvýrazní všechny přednosti obličeje. Doporučujeme si objednat líčení i se zkouškou, aby Vám makeup co nejlépe seděl/pasoval. Se zkouškou Vám také poradíme nějaké tipy péče o pleť či výběr barev, abyste ve svatební den jen zářila. Ve svatební den líčení probíhá u Vás doma, či v místě vybrané Vámi.

svatební líčení nevěsty

Jak probíhá zkouška?

Zkouška je velice důležitá součást svatebního líčení. Právě při zkoušce se vizážistka s nevěstou dohodne na všem potřebném. Je důležité mít na zkoušku připravenou fotografii svatebních šatů, kytici a pokud možno veškeré doplňky a šperky, které budete mít ve svatební den na sobě. Pokud si nebudete objednávat svatební účes a líčení dohromady, je důležité mít zkoušku líčení s již učesaným účesem, který budete mít i ve svatební den, a proto je snazší objednávat líčení i účes dohromady. Při zkoušce uvidíte líčení i účes jako celek, vše musí perfektně ladit, abyste ve Váš svatební den vypadala co nejlépe.

Zkouška líčení a účesu zabere zhruba dvě až tři hodiny i s účesem, a měla by probíhat minimálně 4 týdny před svatbou. Je to proto, že pokud budete chtít nějaké nestandardní věci (např. příčesky, prodloužené vlasy, umělé řasy, apd.), bude dostatek času tyto věci zajistit přesně podle Vašich potřeb. Zkoušku je možné provést i u Vás doma, za dopravu po Praze si nic neúčtujeme. Před zkouškou doporučujeme mít den předem umyté vlasy, pokud možno se vyhněte používání neoplachovacích kondicionérů a zatěžujících masek, vlasy nelakujte ani nepoužívejte narovnávací produkty. Pokud se Vám líbí nějaké konkrétní líčení, určitě s sebou můžete přinést i různé inspirační fotografie.

Svatební doplňky

S účesem společně vybereme i vhodné doplňky do vlasů, jejich půjčení ve svatební den je zdarma.

svatební líčení a účes s copem
svatební líčení doplňky - korunka a růžě
svatební líčení doplňky - sponky a hřebínek
svatební líčení doplňky - sponky s květinami

Cena svatebního líčení

Svatební líčení v den svatby 2 000,- Kč
Zkouška svatebního líčení 1 500,- Kč
Svatební líčení + účes v den svatby 3 500,- Kč
Zkouška svatebního líčení + účes 3 500,- Kč
Kompletní balíček EXCLUSIVE (Zkouška líčení + účes, líčení + účes v den svatby, ZDARMA líčení a lehký účes pro 1 svatebčanku) 6 490,- Kč
   
Líčení svatebčanek 800,- Kč
Líčení a účes svatebčanek 1 500,- Kč
   
Zapůjčení dekorací doplňků zdarma
Doprava po Praze a okolí je zahrnuta v ceně mimo Prahu 10,-Kč/km

Pokud se Vám líčení i účes líbil, vše bylo sladěno tak jak má, nabízíme také další vizážistické služby jako svatební líčení a účes, denní líčení a minikurzy líčení a fotomakeup - líčení na fotografie.