Plesové a večerní líčení

AKCE - plesové líčení s účesem za 2 000,- Kč

Akční cena za večerní plesové líčení platí pouze pro líčení ve studiu na adrese Mikulova 1572/13.

Plesové či večerní líčení je vhodné na večírky, plesy či jiné společenské události. Tento typ líčení je výraznější, ale nepůsobí přehnaně. Také může být doplněno nalepovacími řasami, glitry či třpytkami. Líčení je doplňkem Vašich večerních či plesových šatů, proto je důležité předem vědět, co budete mít v tuto událost na sobě. Nejlepší je přímo k líčení přinést fotografii šatů a Vašich doplňků.

Pracujeme s kvalitní kosmetikou jako je MAC, Esteé Lauder, Clinique, Bobbi Brown či Lancôme, takže se nemusíte strachovat, že by Vám líčení nevydrželo po celou slavnostní událost. K líčení nabízíme možnost nalepovacích řas značky MAC, připevněné kvalitním lepidlem, které Vám vydrží celý večer.

Plesové líčení na společenské akce

Plesové účesy

Líčení je také možné doplnit i účesem. Stejně jako líčení, účes je nutno zvolit podle šatů, které budete mít na sobě a samozřejmě podle typu, hustoty, délky Vašich vlasů a Vašich rysů.

Jak zvolit plesový účes?

Jak již bylo řečeno, plesový účes je nutno zvolit hlavně podle stylu a barvy šatů. U dlouhých splývavých šatů je vhodný dlouhý a volný účes, ale bez copánků. U širších šatů je potřeba zvolit účes, který vybalancuje celkový vzhled. K malým výstřihům se výborně hodí dlouhé a vlnité vlasy. Samozřejmě je nutné počítat s Vašimi rysy jako délka, hustota a typ vlasů či tvar obličeje.

Plesové účesy mohou být vytvořený z krátkých, polodlouhých i dlouhých vlasů a je možné je doplnit různými dekorativními předměty – štrasovou korunkou, čelenkou, perličkami, kamínky nebo umělými či živými květy. U krátkých vlasů krásně vyniknou právě zmíněné doplňky, které můžete doplnit novou barvou vlasů, která je oživí. U dlouhých, rovných či jemnějších vlasů doporučuji vlasy jemně navlnit, vlny dodají vlasům život a objem. U drsnějších hustších vlasů je dobré je nejprve narovnat a poté navrstvit do účesu. Ať už si zvolíte jakýkoliv plesový účes jak klasický nebo romantický, tak více extravagantní je dobré se o něm poradit, aby plesový účes dokonale ladil s Vašimi šaty, doplňky a k Vaší osobě. Pokud se chystáte ke střihu a barvení vlasů, doporučuji navštívit kadeřníka alespoň týden před Vaším plesem, aby se pokožka hlavy stihla zregenerovat a zbavit barvy.

Cena i délka česání se odvíjí od náročnosti Vámi zvoleného účesu. Počítejte cca 1,5 – 2 hodiny, při velice složitých účesech či složitějším líčení se doba může ještě prodloužit. Ideální doba líčení a účesu je co nejvíce před akcí, ale díky kvalitní kosmetice by mělo líčení vydržet i když se necháte nalíčit dříve. Důležité je líčení a účes před samotnou akcí příliš nezatěžovat např. sprchováním či pokrývkami hlavy.

Cena plesového líčení

Plesové líčení 1 000,- Kč
Večerní společenský účes 1 200,- Kč
Večerní líčení + účes 2 000,- Kč
   
Zapůjčení dekorací doplňků zdarma
Doprava po Praze a okolí je zahrnuta v ceně mimo Prahu na dohodě

Pokud se Vám líčení i účes líbil, vše bylo sladěno tak jak má, nabízíme také další vizážistické služby jako svatební líčení a účes, denní líčení a minikurzy líčení a fotomakeup - líčení na fotografie.