Kontakt

O nás

e-mail: [email protected]

Provozovatel webu Patrik Mareška se sídlem Vejvanovského 1612/16, IČ 88036316

Vizážistika je velice kreativní obor, je zde nepřeberné množství stylů a způsobů jak může líčení vypadat. Přesto se snažíme líčení přizpůsobovat nejvíce lidem, kteří ho budou nosit, ne každému sluší vše a profesionální líčení je o výběru toho, co se k nám nejvíce hodí. S každou zákaznicí pracujeme individuálně, je nutné vědět, i jak se líčí sama, aby pro ni bylo líčení co nejvíce přirozené. Líčíme pro každou příležitost, včetně plesového a svatebního líčení, také Vám rádi poradíme s výběrem kosmetiky pro líčení a naučíme Vás, jak se správně líčit, abyste každý den vypadala co nejlépe.

Ukázky našeho líčení naleznete v sekci portfolio, informace ohledně různých druhů líčení v sekci líčení.

Líčíme většinou v rámci Prahy, po dohodě je samozřejmě možné i někam dojet.

V případě zájmu o líčení, úpravu vlasů či jinou spolupráci nás neváhejte kontaktovat, veškeré kontaktní údaje najdete výše na této straně.

Kreativní vizážistka - Monika

Už od mala jsem ráda tvořila a malovala. Make-up art je pro mě jedním ze způsobů, jak se realizovat. Cesta k vizážistice však nebyla přímá, osud mě ale dovedl až sem. Vizážistika spojuje mé oblíbené činnosti, jako jsou kreslení, kreativita a design. Ráda dělám ženy krásnější a dodávám jim přirozený půvab, který má v sobě každá žena ukrytý. Jsem přátelská a empatická, proto věřím, že se v mé společnosti budete cítit příjemně a hlavně uvolněně. Ve svém volném čase ráda cestuji, relaxuji a běhám v přírodě se svým svéhlavým pejskem. 🙂

Zdraví a krása spolu souvisejí, proto se zajímám i o šetrnou kosmetiku na přírodní bázi. Sama jsem vyzkoušela mnoho produktů a vím, že zorientovat se v nich není vždy snadné. V případě zájmu ráda poradím a pomohu s výběrem vhodné kosmetiky.

Vizážiska Monika - portrét

Usměvavá vizážistka - Žaneta

Líčení jako takovému se věnujeme již několik let. Z pouhého zájmu se ale časem stala více než jen záliba a s absolvováním kurzu Líčení pro fotografy mi bylo jasné, že se vizážistice chci věnovat profesionálně. Absolvovala jsem několik školení v M.A.C Cosmetics a i nadále věnuji spoustu času novým znalostem. Spolu s líčením upravuji i vlasy, bez toho by vizáž nebyla úplná. Používám profesionální značky jako je M.A.C., Kryolan, Lancôme, Inglot, Yves Rocher a další. Nejvíce se v současné době věnuji líčení pro fotografické účely. Momentálně spolupracuji se společností FM Group, partnerskou společností akce MISS AEROBIC, kde líčím současné i budoucí Miss na regionálních kolech po celé České Republice.

Vizážistka Žaneta - portrét

Marketing a administrativa - Patrik

Jako profesionální fotograf mám k vizážistice velice blízko. Pozoruji vývoj ve vizážistice a sleduji aktuální trendy. V našem týmu profesionálních vizážistek mám na starosti především koordinaci a marketing. Zajišťuji také kompletní organizaci vizáže pro módní přehlídky, veletrhy a eventy.

Patrik Mareška - portrét

Kde líčíme?

Líčení provádíme v prostorách maskérny fotoateliéru Chodov. Maskérna je velice prostorná a lze v ní líčit i dvě osoby současně. Maskérna je vybavena velkým podsvětleným zrcadlem a pohodlnou sedačkou.

Adresa maskérny: Mikulova 1572/13, Praha 11

Fotografický ateliér - Newborn, těhotenské, portrét, rodinné, narozeniny

Kontaktní formulář

Kontaktujte mě prosím v případě otázek nebo nezávazné objednávky: