Líčení jako takovému se věnuji již několik let. Z pouhého zájmu se ale časem stala více než jen záliba a s absolvováním kurzu Líčení pro fotografy mi bylo jasné, že se vizážistice chci věnovat profesionálně. Absolvovala jsem několik školení v M.A.C Cosmetics a i nadále věnuji spoustu času novým znalostem. Spolu s líčením upravuji i vlasy, bez toho by vizáž nebyla úplná. Používám profesionální značky jako je M.A.C., Kryolan, Lancôme, Inglot, Yves Rocher a další. Nejvíce se v současné době věnuji líčení pro fotografické účely. Momentálně spolupracuji se společností FM Group, partnerskou společností akce MISS AEROBIC, kde líčím současné i budoucí Miss na regionálních kolech po celé České Republice.

Vizážistika je velice kreativní obor, je zde nepřeberné množství stylů a způsobů jak může líčení vypadat. Přesto se snažím líčení přizpůsobovat nejvíce lidem, kteří ho budou nosit, ne každému sluší vše a profesionální líčení je o výběru toho, co se k nám nejvíce hodí. S každou zákaznicí pracuji individuálně, je nutné vědět, i jak se líčí sama, aby pro ni bylo líčení co nejvíce přirozené. Líčím pro každou příležitost, včetně plesového a svatebního líčení, také Vám ráda poradím s výběrem kosmetiky pro líčení a naučím Vás, jak se správně líčit, abyste každý den vypadala co nejlépe.

Ukázky mého líčení naleznete v sekci portfolio, informace ohledně různých druhů líčení v sekci líčení.

Líčím většinou v rámci Prahy, po dohodě je samozřejmě možné i někam dojet.

V případě zájmu o líčení, úpravu vlasů či jinou spolupráce mě neváhejte kontaktovat, veškeré kontaktní údaje najdete výše na této straně.

Monika Kubínová

Kde líčím?

Líčení v současné době provádím v prostorách maskérny fotoateliéru Chodov. Maskérna je velice prostorná a lze v ní líčit i dvě osoby současně. Maskérna je vybavena 2 velkými podsvětlenými zrcadly a pohodlnou sedačkou.

Adresa maskérny: Mikulova 1572/13, Praha 11

Fotografický ateliér - Newborn, těhotenské, portrét, rodinné, narozeniny

Kontaktní formulář

Kontaktujte mě prosím v případě otázek nebo nezávazné objednávky: