Svatební líčení

svatební líčení nevěsty

AKCE - nově nabízím kompletní balíček služeb EXCLUSIVE za 3 490,-Kč

V ceně je zahrnuto líčení a účes v den svatby, zkouška líčení a účesu, ZDARMA líčení pro 2 svatebčanky.

Při současné objednávce svatebního fotografa se kterým spolupracuji platíte dopravu pouze jednou.

Svatební líčení je základem krásné nevěsty. Svatba je jedinečnou událostí a proto byste měla vypadat jedinečně. Profesionální makeup oceníte třeba i před objektivem Vašeho svatebního fotografa. Svatební líčení je přizpůsobeno výběrem šatů, šperků a ostatních doplňků, ale nejvíce samotné nevěstě. Podtrhne Vaši přirozenou krásu a zvýrazní všechny přednosti obličeje. Doporučuji si objednat líčení i se zkouškou, aby Vám makeup co nejlépe seděl/pasoval. Se zkouškou Vám také poradím nějaké tipy péče o pleť či výběr barev, abyste ve svatební den jen zářila. Ve svatební den líčení probíhá u Vás doma, či v místě vybrané Vámi.

Svatební líčení a účes svatební líčení portrét Svatební makeup nevěsty líčení nevěsty, svatební makeup

 

Jak probíhá zkouška?

svatební líčení a účes s copem

Zkouška je velice důležitá součást svatebního líčení. Právě při zkoušce se vizážistka s nevěstou dohodne na všem potřebném. Je důležité mít na zkoušku připravenou fotografii svatebních šatů, kytici a pokud možno veškeré doplňky a šperky, které budete mít ve svatební den na sobě. Pokud si nebudete objednávat svatební účes a líčení dohromady, je důležité mít zkoušku líčení s již učesaným účesem, který budete mít i ve svatební den, a proto je snazší objednávat líčení i účes dohromady. Při zkoušce uvidíte líčení i účes jako celek, vše musí perfektně ladit, abyste ve Váš svatební den vypadala co nejlépe.

Zkouška líčení a účesu zabere zhruba dvě až tři hodiny i s účesem, a měla by probíhat minimálně 4 týdny před svatbou. Je to proto, že pokud budete chtít nějaké nestandardní věci (např. příčesky, prodloužené vlasy, umělé řasy, apd.), bude dostatek času tyto věci zajistit přesně podle Vašich potřeb. Zkoušku je možné provést i u Vás doma, za dopravu po Praze si nic neúčtuji. Před zkouškou doporučuji mít den předem umyté vlasy, pokud možno se vyhněte používání neoplachovacích kondicionérů a zatěžujících masek, vlasy nelakujte ani nepoužívejte narovnávací produkty. Pokud se Vám líbí nějaké konkrétní líčení, určitě s sebou můžete přinést i různé inspirační fotografie.

 

Svatební doplňky

S účesem společně vybereme i vhodné doplňky do vlasů, jejich půjčení ve svatební den je zdarma.

svatební líčení doplňky - korunka a růžěsvatební líčení doplňky - sponky a hřebíneksvatební líčení doplňky - sponky s květinami

Cena svatebního líčení

Svatební líčení v den svatby 1 200,- Kč
Zkouška svatebního líčení 800,- Kč
Svatební líčení + účes v den svatby 2 500,- Kč
Zkouška svatebního líčení + účes 1 800,- Kč
Kompletní balíček EXCLUSIVE (Zkouška líčení + účes, líčení + účes v den svatby, ZDARMA líčení pro 2 svatebčanky) 3 490,- Kč
   
Líčení svatebčanek 600,- Kč
Líčení a účes svatebčanek 1 000,- Kč
   
Zapůjčení dekorací doplňků zdarma
Doprava po Praze a okolí je zahrnuta v ceně mimo Prahu na dohodě

 

Pokud máte zájem o jiný typ vizáže, kompletní CENÍK naleznete v záložce ceník.Pro nezávaznou objednávku využijte kontaktní FORMULÁŘ.

V případě, že se Vám svatební líčení a účes líbil, můžete si vybrat i z jiných druhů líčení jako denní či večerní líčení nebo fotomakeup.

Zpět do záložky LÍČENÍ